Wycieczki

Dnia 12 listopada 2015r. odbyła się wycieczka klas II gimnazjum do Warszawy. Podróż rozpoczęła się o 6 rano. Pierwszym punktem programu było Liceum Batorego. Uczniowie mogli przejść się po miejscu, gdzie kiedyś uczyli się bohaterowie "Kamieni na szaniec". Później odwiedzili Aleje Szucha. To miejsce bardzo wstrząsnęło niektórymi uczniami.

Następnym punktem programu były Powązki. Klasy odwiedziły groby Alka, Rudego i Zośki, ale także Kamili Skolimowskiej, Kazimierza Deyny czy Jacka Kaczmarskiego. Później uczniowie udali się do telewizji, gdzie mogli zobaczyć niektóre programy "od kuchni". Ostatnim punktem programu było Muzeum Powstania Warszawskiego, w którym min. obejrzeli obraz zniszczonej Warszawy. Ta wycieczka na długo pozostanie w pamięci uczniów.

                         NR

Reforma oświaty

dobraszkola

Sport

 • Gminne sztafetowe biegi przełajowe +

  28 września 2017 roku odbyły się Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców dla Szkół Podstawowych z terenu Gminy Strzyżewice. Zobacz całść
 • Rajd rowerowy po raz drugi +

  Już po raz drugi uczniowie Szkoły Podstawowej mieli możliwość uczestniczenia w rajdzie rowerowym organizowanym przez Gminną Bibliotekę publiczną w Strzyżewicach. Zobacz całść
 • Rozgrywki mini-koszykówki dziewcząt za nami… +

  W lutym i marcu bieżącego roku drużyna koszykarek ( klasy V i VI ) naszej szkoły brała udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Zobacz całść
 • Wiosna, wiosna, ach to Ty… +

  21 marca w naszej szkole świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Tego dnia samorządy uczniowskie szkoły podstawowej i gimnazjum przygotowały dla uczniów Zobacz całść
 • Przewroty, skoki, przerzuty, salta. WF na trampolinach. +

  Grupa chłopców z klas szóstych naszej szkoły 27 lutego wybrała się na nietypową lekcje wychowania fizycznego. Lekcja odbyła się w Zobacz całść
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Warto zapamiętać