Sport

28 września 2017 roku odbyły się Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców dla Szkół Podstawowych z terenu Gminy Strzyżewice. Rokrocznie zawody te odbywają się w Rechcie. Trasa biegu wytyczona jest w lesie, nieopodal Szkoły Podstawowej. W tym roku szkolnym reprezentację każdej szkoły stanowiła grupa sześciu dziewcząt i sześciu chłopców z rocznika 2005 i młodszych.

Przy pięknej, słonecznej pogodzie na starcie zjawiło się ponad 60 zawodniczek i zawodników!!! Był to komplet reprezentacji szkół podstawowych. Niestety tym razem reprezentacja uczniów z Bystrzycy Starej musiała uznać wyższość swoich kolegów z innych szkół. Dziewczęta zajęły miejsce trzecie, chłopcy natomiast uplasowali się na miejscu IV. Skład reprezentacji dziewcząt: Bartoszek Kinga, Budzyńska Paulina, Chromczak Julia, Macioszek Ewelina, Nowacka Patrycja, Woźniak Agata, Kopyśc Eliza. Chłopcy: Adamczyk Karol, Banaszek Filip, Baran Szymon, Krusiński Brayan, Krzyżak Maciej, Sójka Kacper.

Reforma oświaty

dobraszkola

Sport

 • Gminne sztafetowe biegi przełajowe +

  28 września 2017 roku odbyły się Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców dla Szkół Podstawowych z terenu Gminy Strzyżewice. Zobacz całść
 • Rajd rowerowy po raz drugi +

  Już po raz drugi uczniowie Szkoły Podstawowej mieli możliwość uczestniczenia w rajdzie rowerowym organizowanym przez Gminną Bibliotekę publiczną w Strzyżewicach. Zobacz całść
 • Rozgrywki mini-koszykówki dziewcząt za nami… +

  W lutym i marcu bieżącego roku drużyna koszykarek ( klasy V i VI ) naszej szkoły brała udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Zobacz całść
 • Wiosna, wiosna, ach to Ty… +

  21 marca w naszej szkole świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Tego dnia samorządy uczniowskie szkoły podstawowej i gimnazjum przygotowały dla uczniów Zobacz całść
 • Przewroty, skoki, przerzuty, salta. WF na trampolinach. +

  Grupa chłopców z klas szóstych naszej szkoły 27 lutego wybrała się na nietypową lekcje wychowania fizycznego. Lekcja odbyła się w Zobacz całść
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Warto zapamiętać